Haftalık Yazılar

İkaz Eden Koronavirüs

İnsanoğlu Koronavirüs‘ ün doğal yollar ya da doğal olmayan yollardan üremiş olup olmadığını tartışa dursun, asıl acımasızca ve adaletsizce imha edici Virüsün kendisinin ekseriyeti olduğunun ve bu İNSAN VİRÜSÜNÜN tüm Doğa’ya karşı olan yok edici tutumunun sürdürülebilir olmadığını maalesef hala anlamış görünmemektedir.

DOĞA birçok farklı enstrüman kullanarak, bin yıllardır insan ırkına bir karıncadan ya da bir solucandan ya da bir çiçekten, kediden, köpekten, arıdan, sinekten, maymundan veya bir ağaçtan daha önemli olmadığını avaz avaz haykırıyor fakat tüm bu haykırışlara rağmen bizler işkence ediyoruz onlara, yaşam alanlarını yok ediyoruz ve hatta çoğunlukla doğrudan cinayet işliyoruz, hiç utanmıyoruz ve hem onlara yaptığımız işkenceleri hem de cinayetlerimizi artırarak devam ediyoruz.

Buna bir güç mutlaka DUR diyecektir.

Bilmek gerekir ki; 4,5 milyar yaşındaki dünyamız, var olduktan yaklaşık 4,499,950,000 yıl sonra yani sadece yaklaşık son 50,000 yıldır 2 ayak üstünde insan formunda bizler dünyamızda varız. Hatta, Birkaç bin yıl öncesi haricini yani yaklaşık 4,499,990,000 yıl süresince neler olup bittiği hakkında elle tutulur fazlaca bilgimiz dahi yok.

Ez cümle, 4,5 milyar yıldır ayakta kalan bir sistem, özellikle son 200 yıldır sistemin ana omurgasını artan oranda tehdit eden İNSAN VİRÜSÜNÜN eninde sonunda kendisini de yok etmesi sürecine seyirci kalmayacaktır.

Siteyi yada herhangi bir yazının içeriğini beğendi iseniz lütfen arkadaşlarınız ile paylaşınız, böylece başkaları da sitedeki yazıları okuma fırsatı bulabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply